Güncel Yedek Parça Fiyat Listeleri

Sistemi üzerinden yapacağınız tercihler sayesinde yedek parça fiyat listesi incelemek istediğiniz her durumda farklı... 

Gri Sohbetin Sunduğu Ayrıcalıklar

Gri sohbet olarak sizlere sunmuş olduğumuz sohbet ayrıcalıkları sayesinde en kolay ve en kaliteli şekilde odalar sunuyoruz.... 

İdeal Sohbet Odalarıyla Farklı

İdeal sohbet her zaman için yılların deneyimi ile sizlere çok güzel anlar yaşatan bir sohbet sitesi olarak bilinmektedir.... 

Stres Ömür Azaltıyor

Hayat büyük mücadelelere sahne olur. Kazanmak için gün boyu enerjimizi harcar dururuz. Para kazanmak için harcadığımız... 

Sarılık ve Tedavisi

Safranın kana karışması sonucu dokuların göz aklarının sarıya boyanması ile ortaya çıkar. Tıp dilinde ikter... 

226 views

Cep Telefonu Alırken Nelere Dikkat Edilir

Kategori : Teknoloji - Etiketler : - Tarih : 25 Haziran 2017

Haberleşme teknolojisi cep telefonlarının hayatımıza girmesi ile birlikte altın çağını yaşamaya başladı. Telefon alırken dikkat etmek gerekir. Bu anlamda şu noktalara telefon alırken dikkat edilmelidir.
1-Tip: Telefonlar tuşlu ve dokunmatik olarak ikiye ayrılmaktadır. Alo demek ve mesaj çekmek sizin için yeterliyse internete girmeyi düşünmüyorsanız tuşlu basit usul telefonlar tavsiye edilir. Şarjı uzun süre gider ve oldukça dayanıklıdır. Telefondan beklentiniz yüksekse internete girmek, fotoğraf çekmek, video izlemekse dokunmatik android işletim sistemi olan telefonları tercih etmelisiniz.
2- Çözünürlük: telefonunuzun kamera çözünürlüğü oldukça önemlidir. Çektiğiniz resimlerin ve videoların kalitesini fotoğraf makinelerinin çözünürlüğü belirler. Çözünürlüğü yüksek ve kaliteli olan makineler tercih edilmelidir.
3-İşlemci: Akılı telefonların işlemcisi oldukça önemlidir. Bu anlamda işlemcisi yüksek olan telefonlar daha hızlı ve atiktir. İşlemci çalışma hızını etkiler. Uzun vade kullanmak istiyorsanız işlemcisi yüksek telefonları tercih etmelisiniz.
4-Marka: En popüler markalar iphone, lg ve samsungtur. Bu markaların servis ağı oldukça gelişmiştir. Parçası kolay bulunabilir. Kendini kanıtlamış markaları tercih etmelisiniz.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :