Güncel Yedek Parça Fiyat Listeleri

Sistemi üzerinden yapacağınız tercihler sayesinde yedek parça fiyat listesi incelemek istediğiniz her durumda farklı... 

Gri Sohbetin Sunduğu Ayrıcalıklar

Gri sohbet olarak sizlere sunmuş olduğumuz sohbet ayrıcalıkları sayesinde en kolay ve en kaliteli şekilde odalar sunuyoruz.... 

İdeal Sohbet Odalarıyla Farklı

İdeal sohbet her zaman için yılların deneyimi ile sizlere çok güzel anlar yaşatan bir sohbet sitesi olarak bilinmektedir.... 

Stres Ömür Azaltıyor

Hayat büyük mücadelelere sahne olur. Kazanmak için gün boyu enerjimizi harcar dururuz. Para kazanmak için harcadığımız... 

Sarılık ve Tedavisi

Safranın kana karışması sonucu dokuların göz aklarının sarıya boyanması ile ortaya çıkar. Tıp dilinde ikter... 

186 views

Genital Estetiği

Kategori : Sağlık - Etiketler : - Tarih : 26 Haziran 2017

Genital estetik ameliyatı kadın cinsel organında doğuştan ya da yıllar içinde meydana gelen değişiklikleri gidermek amacıyla yapılan cerrahi operasyonlardır. Genital sorunlar kadında psikolojik ve sosyal yönden sorunlar yaşamasına neden olur. Çiftlerin cinsel yaşantısı da bu durumdan etkilenir. Genital estetik yüz bölgesi gibi vajinanın gençleşmesini ve forumda kalmasını sağlar.

Vajina Güzelleştirme ve Bölgenin Olası Sorunları
Doğum sonrası vajinal doku, pelvik taban, pelvik kaslarda gevşeme kadınların yaşadığı büyük sorunlardır. Bu durum çiftlerin tatmin olamadığı cinsel yaşamlarını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu bölgede idrar kaçırma sorunları gözlemlenir.

Vajina Estetiği Nasıl Yapılır?
Genital estetik total bir uygulama işlemidir. Bölgede ortaya çıkabilecek sorunlar tespit edilir ve sorunlara çözüm üretilir. Genel anestezi altında örümcek ağı tekniği, yağ transfer tekniği, lazer ve radyo frekans yöntemleri kullanılır.

Genital Güzelleştirme Vajina Daraltma
Vajina daraltma operasyonu sağlıklı bir cinsel hayata kavuşmanızı sağlar. Kontrolsüz doğumlar, yüksek kilolu bebekler, fizyolojik yaşlanmalar, hormonel dalgalanmalar gibi bir çok olumsuz durum vajina daralmasına neden olur. Vajina gevşeme sorunları çiftlerin cinsel yaşamda alması gereken hazları alamamasına neden olur. Kesi yapılmadan uygulanan operasyonlar sonunda kişi1 hafta sonra cinsel yaşamına devam edebilir.

Genital Güzelleştirme ve İdrar Kaçırma
Genital estetik operasyonları idrar kaçırma problemlerine de çözüm üretir. Kontrolsüz geçen zor doğumlar, menopoz, fazla kilo, gebelik idrar kaçırma sebepleri arasında yer alır.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :