Güncel Yedek Parça Fiyat Listeleri

Sistemi üzerinden yapacağınız tercihler sayesinde yedek parça fiyat listesi incelemek istediğiniz her durumda farklı... 

Gri Sohbetin Sunduğu Ayrıcalıklar

Gri sohbet olarak sizlere sunmuş olduğumuz sohbet ayrıcalıkları sayesinde en kolay ve en kaliteli şekilde odalar sunuyoruz.... 

İdeal Sohbet Odalarıyla Farklı

İdeal sohbet her zaman için yılların deneyimi ile sizlere çok güzel anlar yaşatan bir sohbet sitesi olarak bilinmektedir.... 

Stres Ömür Azaltıyor

Hayat büyük mücadelelere sahne olur. Kazanmak için gün boyu enerjimizi harcar dururuz. Para kazanmak için harcadığımız... 

Sarılık ve Tedavisi

Safranın kana karışması sonucu dokuların göz aklarının sarıya boyanması ile ortaya çıkar. Tıp dilinde ikter... 

207 views

Tablet Alırken Nelere Dikkat Edilir

Kategori : Teknoloji - Etiketler : - Tarih : 26 Haziran 2017

Tabletler hayatımıza girdikten sonra günler daha neşeli daha eğlenceli geçmeye başladı. Tabletler çocuklarımızın elinden düşmez oldu. Oyun oynamak, müzik dinlemek, filim izlemek, internete girmek gibi bir çok işlemleri tabletlerden yapar olduk.

Tablet alırken şu hususlara dikkat edilmesi gerekir:
1- Ekran Genişliği: Ekran genişliği inc olarak adlandırılır. Ekran genişliği oyunların ve filmlerin izlenmesinde önemlidir. Bu anlamda geniş ekranlı tabletler tercih edilmelidir.
2-Fiyat: Tablet fiyatları 100 lira ile 3000 lira arasında değişmektedir. Bütçenize uygun tablet alırken tabletin işlemcisi ekranı markası gibi bir çok kriteri göz önüne almalısınız.
3-Tavsiye: Tableti daha önce kullanan kişilerin tabletle ilgili yorumlarını göz önüne almalısınız. Birçok tablette ses sorunu ya da çözünürlük sorunu vardır. Sorunsuz tablet almak için mutlaka o tableti kullanan kişilerin fikirlerini almalısınız. Tavsiye üzerine tablet alırsanız pişmanlık yaşamazsınız.
4-Marka: Birçok tablet markası mevcuttur. Servis ağı güçlü garantili iyi hizmet veren markalar tercih edilmelidir. Ürünü sadece satarken değil ürünün her zaman arkasında duran markaları tercih etmelisiniz.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :